valorant hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar beyninde dünya almasının en önemli nedenlerinden biri mangiz ile (UC yöntemiyle) kumar süresince alışdataş dokumalabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle kumar ciğerersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle alışdataş yapabilmek ciğerin oyuna online yöntemlerle mangiz yatırmanız gerekmektedir.

Hasetmüz Uc yöntemi ile alışdataş yapabilmek o kadar basit değildir. Çünkü bu nöbetlemler dolar kuru üzerinden muamele dokumaldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok yüksek oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek ciğerin evet da oyunda henüz çokça silah gücü gibi hilelere başlangıçvurmaktadırlar. Fakat bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü kişiler aracılığıyla hazırlandığının ve bu hilelerin ciğerine zararlı yazılımlar yükleye bileceklerini basar ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu yazgımızda Pubg Hareketli oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri ciğerin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler ciğerin oyunu henüz kazançlı oynamanızı katkısızlayacak ancak yasak olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov gibi hilelere dünya verilmiştir. Ayrıca bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi gibi hilelere de dünya verilmiştir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri beyninde en cafcaflı olan ve hesabınızın banlanmasına ne olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi ciğererindeki tahminî paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu tahminî paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular kumar içerisinde dünya vadi kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine başlangıçvurmaktadırlar. Fakat bu hileyi kullandıktan sonrasında oyunu oynayıp kazandığınızda almış olduğunız armağanları dahi kullanamazsınız.

Sahne süresince satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı evet da diğer oyunculardan üstün bir hale gelmenizi katkısızlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü değnöbettirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri beyninde dünya vadi UC hilesini kullanmamanızı referans ederiz. Bu hileler üçüncü kişiler aracılığıyla oluşturulduğu ciğerin ciğerine zararlı yazılımlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve manevi mazarrat verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en çok ilişik gören ve diğer oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, gerçekte kumar dokumamcıları aracılığıyla turnuvalar esnasında cemi oyuncuların nerede olduklarını seyircilere benzemek ciğerin kurdukları bir sistemdir. Fakat üçüncü kişiler aracılığıyla bu model hacklenerek kötü ammaçlı olarak oyunlarda kullanılmaya başlangıçlamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları cezalandırmak ciğerin durmadan yeni sitemler geliştiriyor ve hilelerin çalışmasını engellemeye çalışıyor. Fakat ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi ciğerin her hengâm bir usul bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında dünya vadi duvarların arkasını görme özelliğine malik olurlar. Eğer rakip bir örekın arkasında yahut oyunda dünya vadi dağ ve tepelerin arkasındaysa bu tertip yardımıyla rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz önsında sizi hızlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine gereğince kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en geniş olan hilelerden biridir. Aimbot bir numara kelime gibi görünse de gerçekte Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, hedef bağışlamak yahut bir nesneyi nişan bağışlamak medlulına gelirken Bot kelimesi, bir nöbetin kendiliğinden olarak dokumalması medlulına hasılat. Bu dü kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise kendiliğinden olarak nişan ittihaz medlulına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir