ucbasaktarim.com: Geniş Ağızlı Gübre Serpme Makinası

Üççıbanak Tarım, kültür makineleri kolünün önde mevrut üreticilerinden biridir ve
Kemre Serpme Makineleri, Ot Icma Tırmıkları, Traktör Peş Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yem Muhtelit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri dâhilin ürettiği üstün kaliteli çözümleriyle tanınır.

Tarım Makinaları

Tarım makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına elverişli olarak üretim yapmalarına yardımcı evet. şayeste maşa ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan yeterli gıda üretimi, giyecek ve tahaffuz havaını sağlamlayamaz. Yüzlerce yıl önce tüm insanoğlu ilkel kültür halletmeye çıbanladı fakat günümüzde toplumun yalnızca çok ufak tefek bir kısmı(vürutmiş ülkelerde) toplumun tümünün ihtiyacını huzurlayacak zirai üretimle mücadelemaktadır. Makine ve ekipmanlar buna olanak tanımaktadır. Türkiye, kültür ve kültür makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Mütezayit dileme ve kültür kolünün gittikçe çeşitlenmesi, kültür makinelerine olan ihtiyacın da artmasına münasebet olmuştur. Uygulayım bilimi ile birlikte vüruten kültür makineleri, kültür aletleri, otomatik ve yardımcı kültür makineleri kadar ekipmanlar kültür sanayisini canlandırarak süreklilığını sürdürmesinde önemli avantajlar sağlamıştır. Tarım makineleri, kullanılan amaca ve alana için değişiklıklar göstermektedir. Tarımı kolaylaştıranbu makineler yardımıyla üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi bile önemli ölçübile rahatlamaktadır. Hatta yalnızca kültür kolü bileğil, ülkenin ihracat hacmi bile gittikçe artmaktadır.

Üççıbanak Tarım , 2016 senesinde kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik modern üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, kalifiye iş gücü ve koca üretim kapasitesi eşliğinde durağan üretim gücüyle müşterilerine en yavuz hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çallıkışanı ile etkin ve zahmetlilü isim deposuna mevla olan Üççıbanak Tarım, tasarımdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere derece tüm çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi sabık otomobil üretimi ile 15 ’i aşkın ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine katılmış haysiyet sağlayıcı Üççıbanak Tarım; iri Ar-Ge çallıkışmalarının ışığında, sonra teknolojiyle standartlarını ruzuşeb yükseltmektedir. Daima aksiyon ve sıfır günah üretim sistemi, Üççıbanak Tarım ürünlerinin hem diyar süresince hem bile diyar haricinde güvenilerek kullanılmasının çıbanlıca nedenidir. Üççıbanak Tarım, kaliteli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunduğu tüm sektörlerde demıtlamıştır.

Üççıbanak Tarım olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi bile “Kemre Serpme Makinalarıdır”. Kemre serpme makinası gübrelerin elverişli ve stabil bir şekilde tevziını sağlamlar.
Gübreyi yeterli ve essah bir şekilde toprağa serpebilen Kemre Serpme Makinası ile yararsız basma yararlanmaı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve mümbit bir şekilde dağıtabilirsiniz. Kemre Serpme Makinaları yardımıyla tarla üzerinde daha azca efor tüketme ederek çok daha sağlamlıklı muamele yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın yararsız olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Kemre Serpme Makinası yardımıyla çok daha sağlamlıklı kalır ve toprağınızdan daha zait meyve ve zerzevat elde etmenize yardımcı evet.
Kemre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması dâhilin kullanılan miktarların sağlamlıklı bir şekilde ayarlanması sağlamlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden daha mümbit bir şekilde yetişmesini sağlamlamaktadır.
Özellikle bile toprağın ve bitkilerin en mefret ihtiyaçları olan gıda maddelerini sağlamlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapkaloriın iyileştirilmesine katkı sağlamlarken hem bile bitkilerde vürutimin hızlandırılmasını sağlamlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu derece katkı sağlayıcı gübrelerin yararlanmaı konusunda çok önemli ve ilgi edilmesi müstelzim bir öge bulunmaktadır.
Bu öge gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Kemre Serpme Makinası yardımıyla gübreyi toprağa daha homojen dağıtarak daha mümbit meallar elde edebilirsiniz.

Üççıbanak Tarım olarak bir özge ürünümüz olan Traktör Peş Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine üstlenmek mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi dayanak seviyesinden üstlenmek ve bekleyen bir damperli kamyona ya da kemiksiz bir trap hafriyatsına koymak dâhilin geniş olarak kullanılır. Peş yükleyici ile birlikte bir malzemeyi yere itmeden üstlenmek mümkündür. Peş yükleyiciler ekseriyetle istiflenmiş olan bir malzemeyi dayanak seviyesinden üstlenmek dâhilin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona yahut trap hafriyatsı kadar alanlara koymak dâhilin tercih edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere uygulanan eğin yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kadar sebeplerden ötürü tercih edilebilir. Traktöre çıkarılabilir bir bağlamlantı parçbeyı üzerinden monte edilmekle bu arada yükleyici kovası bileğmeslektirilebilir ve birbunca ağababaşmanla da vâsiletilebilir. Ana üstelikşenler ekseriyetle hidrolik üstelikşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem bile şanzımanı çallıkıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da deprem ettirilir. Teleskopik yükçülara için nispeten az maliyetleri ve çok uygunlükleri bile eğin yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör eğin yükleyiciler dâhilin tercih edilebilecek birbunca üretici ve satıcı şirket bulunmaktadır.
Satın kurum gerçekleştirirken üretici firmaların tercih edilmesi hem eder hem bile kalite olarak yarar sağlamlayabilir.
Üreticilerden satın kâh üründe özelleştirme olanakı da sunmaktadır.
Tarım makineleri kolünün önde mevrut üreticilerinden Üççıbanak Tarım’ın eğin yükleyici modellerini genel ağ sitemizden inceleyerek fen sahibi olabilirsiniz.

Ot Icma Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çkocaoğlanr ve benzeri yem bitkilerinin derç ve balyalama mesleklemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu strüktürlması mesleklemlerini sağlayıcı bir makinedir. Üççıbanak Tarım olarak Ot Icma Tırmıkları da kültür makinalarımız arasında bulunmaktadır. Ot Icma Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Icma Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Icma Tırmığı , 8’li Askılı Ot Icma Tırmığı , 10’lu Askılı Ot Icma Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Icma Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Icma Tırmığı olarak 6 esas gruba ayrılır.

Yem kompozit makinası, besi hayvancılığı yahut mazot hayvancılığı karşılayıcı çiftçiler ve üreticilerin hayvanları besleme kız esnasında iş hamuleünü azaltacak bir makinadır.
Hayvan beslenmesi esnasında ilgi etmesi müstelzim noktalar bulunmaktadır. İlk olarak hayvan beslemesine ilgi edilmediği vakit hayvanın mazotü ve etinden verim allıkınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı hayvan besiciliği karşılayıcı çiftçiler ve üreticiler ilk adım olarak besleme kız esnasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıpeçe vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını sağlamlamalıdır.
Bu şekilde hayvan alması müstelzim tüm gıdaları biricik seferde alabilir ve daha yavuz beslenebilir. Yem karmanın strüktürlması hayvanın tüketmesi müstelzim tüm gıdaları bir araya getirerek daha yavuz beslenmesine böylece daha zait verim almanızı sağlamlar. Askılı Tip ve Çekilir Tip ile birlikte Yem Muhtelit Makinaları da Üççıbanak Tarım olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üççıbanak Tarım olarak ilaçlama makinalarımızdaki kalitemiz bile her ürünümüz bile başüstüneğu kadar en üst kur kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asmar Tip (ölçün) , Asmar Tip (Hidrolik) , Asmar Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi strüktürsı servet sahibi ve mümbit bir zirai üretim dâhilin mefret avantajlar sunarken jeopolitik konumu da cihan kültürı dâhilin önemli bir köprü mesleklevi görmektedir.
Zirai üretim bileğeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin daha yavuz durumlara gelmesi dâhilin zirai ihracat noktasında Üççıbanak Tarım olarak tüm çallıkışanlarımızın katkısıyla birlikte
Üççıbanak Tarım kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Ot Toplama Tırmıkları ile birlikte devamını okumak için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir