Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Ancak hesabınıza kalıcı giriş karşılayıcı ve uyma eden biriyseniz, örneğin 2 sıra önce bakmış olduğunuzda hermadde normalse, bu durumda hesabınızın Instagram tarafından silinme ihtimali de ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın vasıtasız çdüzenındığını belirleme etmiş olursunuz. Eğer hesabınız Instagram tarafından silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çdüzenındı demeden önce son bir denetçi de arkadaş, kardeş ya da hesabı uyma eden yakınlarımızdan denetçi sağlamlamaktır. Samimi evetğunuz kişilere uyma ettiği kişgelecek gözden geçirmesini, anormal bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen zevat alelumum kullanıcı adınızı değmeslektirmektedir, saldırganların sizin hesabınız yürekin belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çdüzenışın.
Instagram Hesabı Nite Hacklenir? Önemli Ikazlar
Instagram hesabınız çdüzenındı ise bunun sarrafiyelıca sebepleri şunlardır:

E-eğilimli adresinize mevrut ve Instagram tarafından geldiğini düşündüğünüz uydurmaca e-postalar. Bu e-postalar bilişim dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve âdeta Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran uydurmaca maillerdir. Dikkatli bakılmış olduğunda web bulunak kısmının instagram.com ya da facebook.com olmadığı anlaşılabilir. Eğer bu e-postalardan birinde arazi vadi linklere tıklarsanız, saldırganların istediği bilgileri verirseniz şifreniz çdüzenınabilir.
Takipçi arttırmak yürekin kullanılan web siteleri ya da taşınabilir uygulamalar. Bu web siteleri ve uygulamalar alelumum Instagram birliksı istediği yürekin şifrenizi düzenırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Toplumsal mühendislik. Bu yöntemde bir erkek şifrenizi çyolmak yürekin size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çdüzenınan bir müşterimize tecavüzkâr “DM” ile ulaşıp, uymaçi saykaloriı arttıracağını söylemişti. Bunun yürekin de şifresini almıştı. Toplumsal mühendislik, bir kişhayırlı farklı metotlarla inandırma etme yöntemidir. Saldırganlar kişgelecek “hesabın tehlikede” “uymaçini arttıralım” gibi sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çdüzenınan Instagram Hesabı Nite Son Alınır?
Instagram hesabı çdüzenınan ya da hacklenen zevat yürekin ne efsus ki çok çokça muamele bulunmuyor. Instagram tarafından bu mevzuda çok çokça dayanak sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çdüzenındı” diyerek aslında sair kişilerin hesabını çalmaya çdüzenışan kişilerin olması.

1.Usul: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonra “elektronik posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama birliksı almaya çdüzenışın. Eğer şifre sıfırlama birliksı gelirse derhal şifreyi değmeslektirin ve takkadak ardından “kayıtlı elektronik posta” “kayıtlı çökertme telefonu” kontrollerini sağlamlayıp hesabı güvene karşı.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar tecrübe ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Usul: Instagram hesabınız çdüzenındığında elektronik posta adresiniz çok önemli gösteriş oynar. Instagram durum şifreniz değmeslektiğinde veya kullanıcı adınız değmeslektiğinde elektronik posta hesabınıza değişiklik bildirimi düzenırsınız. Instagram hesabını çvadi saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı doğrusu değmeslektirirler. Instagram tarafından geldiğine sakıncasız evetğunuz maillerde “kullanıcı adı değmeslektirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını değmeslektiren sen değilsen, hesabını güvene düzen” ya da bazen “değmeslekikliği aptal düzen” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonra karşınıza şöyle bir görüntülük çıkarsa şanslkaloriız fakat alelumum saldırganlar elektronik posta adresini değmeslektirdiği yürekin sizde bu görüntülük çıkmaz ve direk olarak “emniyet kodu düzen” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir