mobil ödeme bozdurma nedir

Mobil ödeme sistemi, mahveden gruplarının alışdoneş tahsilatlarını GSM operatörleri yardımıyla gerçekleştirdiği bir tür öneme yöntemidir. Mobil ödeme hazır para sistemi ile Ödeme uygulamak isteyen eşhas, Ödeme sırasında çökertme telefonu ve şifre bilgilerini girip alışdoneş alışverişlemlerini tamamlayabilir. Mobil ödeme yardımıyla bu tutar kişilerin faturasına yansıtılır. Kişinin kullandığı çizgi bakiyesi ise krediden düşüş yapılır. Bunun taçı esna iş yerlerinde yeğleme edilip kullanılan taşınabilir ödeme sistemi, temassız pozlar yardımıyla de gerçekleştirilebilir. Bu alışverişlemde taşınabilir temassız ödeme ve NFC özelliği kilitsiz küreksiz kâin itibar kartları aracılığı yardımıyla evet.

Mobil Ödeme Sistemi yardımıyla Beylarda Artış Soruşturma
E-kâr ile internet üzerinden ürün satışı gerçekleştiren pres yerlerinin ürünleri belirli bir oranda kişilere seslenme eder. İşletme yerlerinin garaz kitlelerinden kâin mahveden gruplarının alışdoneş alışkatilklarının her biri birbirinden ayrıdır. Bazı mahveden gruplarının itibar ve vezneci kartvizitı yöntemi ile alışdoneş yapmayı yeğleme ederken itibar kartvizitı ve vezneci kartvizitı yoksuz eşhas ise genel olarak bapda ödeme, havale/ EFT veya taşınabilir ödeme bozdurma yöntemi kabilinden seçenekleri yeğleme ederek alışdoneş yamayı yeğleme eder.

Mobil ödeme yöntemi ülkemiz çapında kullanılmaya serladığından itibaren bu sistemi kullanan çok aşkın isim ortaya çıkmış durumdadır. Bu kişilerin bir kısmı fiziki salon yerlerinde Mobil temassız ödeme yöntemini yeğleme ederken bazısı da e-kâr sitelerinde bu tür ödeme yöntemini sarf etmek icap. Yani kısaca bahsetmek gerekirse taşınabilir ödeme sistemi bucak düzlük e- kâr firma bölgeleri ulaştığı garaz kitleye bir yeni küme henüz eklemeyi nailtır. Bu da pres yerlerinin satılarında arkaış yakalanmasına sebebiyet vermiştir. Sizde e- kâr sitenizde taşınabilir ödeme bozumu sistemine bucak vererek, garaz kitlenizde kâin kişilere farklı bir ödeme alternatifi sunabilir ve satılarınızda henüz çok arkaış yakalayabilirsiniz

https://guvenbozum.com/

mobil ödeme bozdurma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir