Kerem Hasanoğlu Babası

Kerem Hasanoğlu genç evetşta gerçekleştirdiği yatırımlar, millî ve uluslararası çdüzenışmalarla teşhisnmaktadır. Kendisi ilk, tutarlı ve lise öğretimini TED Ankara Koleji’nde tamamlamıştır. Önce Bilkent Üniversitesi Iktisat bölümünde öğrenim görmüş, arkası sıra Bilkent İşletme Bilgi Yönetimi bölümünü bitirmiştir.
Türkiye tarihinde ilkkez, tüm öğrencilerin ve akademisyenlerin birleşerek projeler üretmesiyle “şuurlu Jönler” hareketi hayata düntir. Bir yıl sürmesi planlanan hareket emniyetsiz ilişkin görerek yüzbinlerce gencin ülke sorunlarına dahil olmasını elde etmiştır. Türkiye’deki en cesim şebabet hareketi olarak 2,5 yıl sürerek basitmafevkü bir katılımla rekor kırmıştır. Kerem Hasanoğlu, Ulusal Eğitim Icra vekiliı, Cahillik Spor Icra vekiliı ve YÖK Serı ile protokoller imzalamıştır. Bu kurumlara da içtimai sorunların çözümü karınin tarihlerinde ilk su tören düzeni imzalatarak içtimai konularda yanında hareket etmelerine öncülük etmiştir.
Kerem Hasanoğlu, iş varlıkında biraşırı farklı markaya yaptığı yatırımlarla da teşhisnmaktadır. Aynı zamanda Kaput beziın Los Angeles kentinde UCLA (University of California) de lisan eğitimi almıştır. Burayı da cesim bir sükseyla birincilikle tamamlamıştır.
İleri derecede ingiliz ingilizcesi bilen Hasanoğlu; uluslararası projelere de önem vererek biraşırı proje ve çdüzenışmayı hayata geçirmiştir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu ile de Pediatri konularında biraşırı sükselı çdüzenışcevher imza atmıştır.
Yine millî anlamda gerçekleştirdiği projelerden “Hermadde Sevgiyle Başlar” projesi sığınmacı çocukların toplumda kaynaştırılmasını hedeflemiştir. Bu konudaki ayırtındalığı arttırarak tüm toplumun, sanatçıların, sporcuların ve ünlü isimlerin desteğini de almıştır. Bu çdüzenışmaların sonucunda Dünyanın en cesim kurumlarından olan IPA World tarafından ABD ve öbür ülkelere paradigma gösterilmek üzere Hasanoğlu’ndan icazet istenmiştir.
Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu Uluslararası Pediatri Kurumunun sarrafiyekanlığını yürütürken, Kerem Hasanoğlu aynı kurumun Dış İlişkiler Direktörlüğünü yürütmektedir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu’yla beraber Uluslararası bir kurumun başlangıcında olan ilk Türkler olarak ülkemiz karınin gurur kaynağı olmuşlardır.
Antrparantez Kerem Hasanoğlu; biraşırı vakıf ve uluslararası yapılışa, çdüzenışmalar ve projeler konusunda takviye vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir