Heets Fiyat

Heets, elektronik sigara yahut IQOS takımı kullanılan bir duman ürünüdür. Bir IQOS cihazında ısıtılmış duman nokta almış olduğundan, sigaraya benzemekle birlikte, kökleşik sigaralardan değişikdır. Heets, duman yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza direkt konulabilen değersiz parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara cihazında ısıtılır ve bu sayede kötü yerine buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, kökleşik sigaralardaki kadar yanma maslahatlemi gerçekleştirmezler. IQOS takımı kullanan kişiler sinein bir dalgalı olarak maruz Heets, bazı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın yutmak sinein muayyen yaş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) aracılığıyla üretilen ve piyasaya sürülen bir duman ürünüdür. PMI, cihan genelinde en makro duman şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 yılında tanılamatmıştır. Heets’in amacı, sigara içmece tuzakışdemeviklarını tebdil etmek ve insanların elan az zararlı bir şık https://sigaramiz10.com/heets tutmak sinein kökleşik sigaraların yerine geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine şayan olanı seçebilirler. Lezzetler arasında mentol, nane, çikolata, vanilya kadar seçenekler bulunabilir. Hatta, nikotin miktarları da başkalık gösterir ve kullanıcının tercihine bentlı olarak seçilebilir.

IQOS takımı, Heets kullanmaı sinein tasarlanmıştır. çeyiz, dumanü 350°C’ye denli ısıtır ve bu sayede Heets’in sineindeki duman özlerinin buharlaşmasını sağlamlar. Bu muamele, dumanün yanması yerine, buharlaşması nedeniyle açığa çıdem kimyasalların azaltılmasına yardımcı evet. Bu nedenle, IQOS takımı ve Heets ürünleri, kökleşik sigaralara gereğince elan az zararlı olarak ikrar edilirler.

Heets ürünleri, bazı ülkelerde duman mamulleri yasalarına tabidir ve satın yutmak sinein muayyen yaş sınırlamaları bulunabilir. Hatta, kullanmaı da lokal yasalara tutkundır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunmuş olduğunuz ülkenin müntesip kanuni düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in kökleşik sigaralardan elan az zararlı evetğu iddiası, PMI aracılığıyla yapılan araştırmalar ve testler sonucunda ortaya konulmuştur. Fakat, ürünün haydi haydi heets kullanmaı nedeniyle, bazı uzmanlar aracılığıyla elektronik sigara kadar özge duman ürünleri kadar tabilık strüktürcı olabileceği dair uyarılar strüktürlmaktadır.

Heets’in piyasaya sürülmesi, cihan genelinde çeşitli tartışmalara münasebet olmuştur. Temelı esenlik örgütleri, Heets kadar duman ürünleri için endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, kalp emrazı ve özge esenlik problemlerine münasebet olabileceğinden endişe etmektedirler. Hatta, duman ürünlerinin körpeler üzerindeki tesirleri de atışma konusu olmuştur.

Bununla birlikte, bazı uzmanlar, Heets ürünlerinin kökleşik sigaralara gereğince elan az zararlı bulunduğunu ve sigara bırakma yönünde bir hamle olabileceğini savunmaktadırlar. Temelı ülkeler, Heets kadar ısıtılmış duman ürünlerini kökleşik sigaralara dalgalı olarak tanılamamlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çtuzakışan kişiler sinein yeğleme edilebilecek bir şık olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in kökleşik sigaralara gereğince elan az zararlı evetğu iddiası halen atışma konusu olsa da, ürünün kullanmaı yavaş yavaş yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, duman mamulleri yasalarına şayan şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki kanuni düzenlemelere ve esenlik önerilerine şayan şekilde kullanmalıdırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir