Ay Burcu Nasıl Hesaplanır?

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve özge gök cisimlerinin insanlar üzerindeki etkilerini inceleyen bir gök ilim dalıdır. Bu ilim dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce yıldır insanların yaşamlarına taraf veren bir mabeyinç olmuştur ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çallıkışmalarında, çeşitli gök cisimlerinin insanların yabanlık özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve ayrıca gelecekteki hayatlarına tesirleri incelenir. Bunlar alelumum Burç Yorumları adı altında binalır.

  • Astrologlar, doğum tarihleri, doğum saatleri ve doğum bölgeleri kabil şahsi bilgileri kullanarak, insanların burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanlar üzerindeki tesirleri incelenir ve bu bilgiler, doğum haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlarına hayatlarında yakın adımları atmaları bağırsakin tavsiyelerde bulunur ve muamele gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri arasında, gezegenlerin hareketlerini tamlayan astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini simgeleme fail ayin burçları ve doğum haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak durum allıkır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Doğum hariktalrında farklı alanları simgeleme fail evlerdir.
Kocaoğlann Burçları Kocaoğlann sene içinde ne burçta bulunduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçtan oluşan bölüt şeklinde bir gök haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne denli insanların hayatlarına taraf veren bir disiplindir. Zaman de insanlar, insanların burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine koskocaman alaka göstermektedirler. Bununla baş başa astrolojinin uygulanması ve kullanmaı dair belirli görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri alegori getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, alelumum doğum haritası yorumlamak, yabanlık analizi olmak, aşk ve takanak astrolojisi, kariyer astrolojisi, finansal astroloji, esenlik astrolojisi kabil konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin dirimındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında ne meslekte ne denli sükselı olacakları dair astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Doğum haritası yorumlamak, astrologların en taban görevlerinden biridir. Kişinin doğum tarihine, saatine ve alegori nazaran hazırlanan doğum haritası, kişinin potansiyellerini ve hayatını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yaptıkları versiyon ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Ancak astrolojinin muhakkak bir müstakbel tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği de unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan kabil sükselı astrologlar, astrolojinin yalnızca bir rehberlik aracı olduğunun kızılı özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji için henüz zait bilim sahibi yetişmek istiyorsanız, biriyi terimle hakkındalaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin bağırsakin Astroloji Terminolojisi’ni ayyaşfetti. Bu terimler, burç yorumları ve doğum haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi bağırsakin kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan baht grupları olarak görülür. Burçlar, bir doğum tarihine nazaran belirlenir ve biriyi kişiye nazaran yabanlık ve gelecekteki olaylar için bilim verebilir.

  2. Aslan ıtır: Genellikle 23 Temmuz – 22 Ağustos tarihleri arasında doğanlar bağırsakin kullanılan bir burçtur. Yaratıcı, cömert ve özgüvenli yabanlık özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Ay ıtır: Doğum haritasında Ay’ın olduğu burçtur. Ay burcu, bir kişinin hissî yönden elbette hissettiğine, hassasiyetine ve dem aldığı kabil yaşyalnız şekline kalıntı eder.

Burç yorumlaması için çok zait bilim sahibi yetişmek bağırsakin, astroloji terminolojisine aşina yetişmek önemlidir.

Terim Medlulı
Doğum haritası Bir kişinin doğum takkadak gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Doğum takkadak yükselen burçtur. Kişinin kendini deyiş etme şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi için bilim verir.
Natal harita Doğum hatırandaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin dirimındaki olaylar ve yabanlık özellikleri ile ait ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde devinim ederken bir değişik gezegen veya burçla kesişmesidir. Bu, kişinin dirimındaki etkilere kalıntı edebilir.
Retrolar Bir gezegenin tarafünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde değustalıkimlere kalıntı edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak azıcık çaba gerektirse de, yakın bir şekilde kullanıldığında, yabanlık analizi, müstakbel tahmini ve henüz katı çok iş için bilim verme dair epey değerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir